למה אתם צריכים חנויות מקוונות?
בניית אתרי אינטרנט שהם למעשה חנויות מקוונות, מהווה אפשרות מצוינת עבור בעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים להעצים את כוחם ולהגדיל את נתח השוק שלהם. חנויות מקוונות, אשר יוצרות מסחר אלקטרוני, מעצימות את מאגר הלקוחות אשר נחשף למוצרים והשירותים ומגדילות משמעותית את מספר אפשרויות המכירה שלכם. כיום, הקמת חנויות מקוונות הפכה פשוטה יותר ואף על פי שעלות הקמת אתר שכזה עלולה להיות מעט גבוהה יותר, זו ללא ספק השקעה כדאית אשר עשויה להחזיר עצמה במהירות. בנוסף, בשנים האחרונות אנו עדים לזליגה ונטישה של לקוחות מן החנויות הרגילות תוך חיפוש מוצרים במחירים אטרקטיביים ברשת האינטרנט. אט אט, הטפטוף הופך למבול וכדי להבטיח את הצלחת העסק שלכם, אתם חייבים להיות נוכחים בזירה הזאת ולספק להם מענה איכותי.

חנויות מקוונות ופלטפורמת ניהול!
ישנן שפע של מערכות ניהול אפשריות עת מקימים חנות מקוונת, חלקן נבנות במיוחד וחלקן נשענות על תבניות מוכנות מראש. המשותף למערכות הניהול שאנו בחברת B2W מקימים, הוא שהן נבנות במיוחד לפי צרכיו של העסק ומעניקות חווית קנייה נוחה במיוחד ללקוח לצד חווית ניהול ושליטה נוחה למנהל האתר. במערכות שלנו, מנהל האתר הוא בעל המידע היחיד. כך שביטחון המידע נשמר היטב ואין זליגה החוצה. כמו כן, המערכות שלנו מספקות העלאה נוחה של מוצרים חדשים ועדכון פשוט של אלו הקיימים.

מהן החובות המוטלות עליכם - בעלי העסק?

  • חוק ההגנה על פרטיות
    – חנויות מקוונות, אשר עושות שימוש באפשרויות סליקת אשראי אינטרנטיות, חושפות את בעל האתר למידע רגיש וסודי בנוגע לקהל לקוחותיו. לכן, על פי חוק הגנת הפרטיות חלה על בעליו של האתר, החובה להשתמש בכלים ייעודיים אשר יבטיחו את אבטחת המידע תוך הצפנה וקידוד (SSL).

  • אבטחת מידע בעסק – מרבית חברות האשראי, ובטח שהגדולות ביניהן, דורשות מבעלי העסק לעמוד בתקני PCI אשר מפקחים על נהלי עבודה נכונה ושמירה על אבטחת המידע. אף על פי שזה אינו חוק, זוהי דרישה נפוצה ומקובלת. עצם העמידה בדרישות ובתקנים הללו תיתן לכם, בעלי האתר, את האפשרות להיות שותפים פעילים בשמירה על אבטחת לקוחותיכם, ותמנע תופעות שליליות ופליליות כגון גניבת זהות או הונאות אשראי.

  • חוק המכר – על פי חוק המכר, בעלי האתר מחויבים בפרסום מידע אמין ושקוף בכל הנוגע למוצרים, אופן המכירה ועוד. שמירה על חוק זה תעזור למתג את העסק שלכם כאמין, שזהו מאפיין חשוב, על אחת כמה וכמה ברשת האינטרנט, בה כל שמועה מקבלת תהודה עצומה ועלולה לרסק עסקים. בנוסף, כמובן ששמירה על חוק זה תמנע תביעות משפטיות בעתיד.

  • חוק הגנת הצרכן וביטול עסקה – בהתאם לחוקי ישראל, מוכר חייב גם לאחר אספקת הסחורה וקבלת התשלום, לשמר את הקשר עם הלקוח ולספק לו שירותי תמיכה. לרוב, החוק אף מאפשר לצרכן להחזיר את המוצר תוך 14 ימים, מיום הקנייה ולקבל את כספו בחזרה, ללא צורך במתן סיבה מיוחדת. כמו בסעיף הקודם, שמירה על חוק זה תמנע תביעות ותעזור במיתוג העסק כשירותי ונעים.
B2W מכירה אתכם!

 

אנו בחברת B2W, צברנו ניסיון וידע רב לאורך עבודה ארוכת שנים בכל תחומי בניית האתרים ופתרונות השיווק האינטרנטיים. אנו מאמינים שבל הנוגע לעסק שלכם, אין מקום לפשרות ומגיע לכם האתר המושלם בדיוק לפי הצורך שלכם. לכן, נשמח לספק לכם את מגוון שירותינו, ולבנות עבורכם חנויות מקוונות ואתרי תדמית, אשר יסייעו לכם לקדם את העסק ולהרחיב את שורת הרווח שלו.
אל תבזבזו זמן יקר, פנו אלינו עוד היום 077-5331503 או צרו איתנו קשר באתר.